15.08.2019

Відкриття новітнього заводу-фракціонатору Biopharma

Biopharma готується до церемонії офіційного відкриття новітнього заводу-фракціонатору в м. Біла Церква. Захід відбудеться 20 вересня в рамках науково-практичної конференції з міжнародної участю «Актуальні питання промислового виробництва препаратів крові». В конференції візьмуть участь світові експерти в області препаратів з плазми людини та трансфузіології Європейського директорату з якості лікарських засобів та охорони здоров’я (European Directorate for the Quality of Medicine, Франція), Міжнародної асоціації плазми та фракціонування (The International Plasma and Fractionation Association, Нідерланди), European Plasma Alliance, Німеччина), The Plasma Protein Therapeutics Association, Сполучені Штати Америки), The Marketing Research Bureau, Сполучені Штати Америки) та багато інших. Ми очікуємо на прибуття гостей з понад 20 країн світу.
Основними науково-практичними напрямками конференції є:
– аналіз потреб та ринку препаратів крові;
– можливості реформування служби крові України та ефективної імплементації Директив ЄС в галузі;
– сучасні практичні аспекти лікування гемофілії;
– гострі питання резус-конфлікту, імунокорекції у вагітних;
– імунодіагностика та імунотерапія в неврології, первинні імунодефіцити, раннє виявлення, імунозалежні хвороби: діагностика, підходи та лікування;
– іноваційні методи скринінгу маркерів вірусних інфекцій, препаратів та компонентів крові;
– адаптовані лекції та майстер-класи для гематологів, трансфузіологів, імунологів, акушер-гінекологів.
Загалом протягом конференції присутні матимуть змогу взяти участь у науково-практичних симпозіумах, круглих столах, майстер-класах, секційних засіданнях, а також почути пленарні, проблемні, стендові доповіді та лекції провідних українських та закордонних науковців медичної галузі.
Ми не маємо жодних сумнівів, що заходи стануть найважливішою подією для галузі пов’язаної з виробництвом та застосуванням препаратів з донорської плазми людини набагато років вперед.
Цього року комапанії Biopharma виповнилось 123 роки. Майже 50 з них ми виробляємо препарати плазми. Завод в м. Біла Церква – вагомий крок для модернізації та розширення вироництва на новому майданчику. Щорічний приріст споживання подібних ліків в світі збільшується приблизно на 20%. Це пов’язано із розширенням спектру споживання альбумінів та імуноглобулінів, відкриттям їх нових властивостей.
Обладнання нового заводу з фракціонування плазми виготовлено світовими лідерами галузі : Stilmas, Olsa, GEA Westfalia, General Electric healthcare, Pall, Steriline. Це єдиний подібний завод у Східній Європі. Наші найближчі конкуренти знаходяться в Австрії, ПАР, та Китаї. Жодна із сусідніх країн не має такого виробництва.
Будівництво та пуско-налагоджувальні роботи тривали близько 4 років. За цей час інвестовано понад $75 млн.

Поділитися в соцмережах

До новин