фармаконагляд

Здоров'я та життя людей — наш головний пріоритет. Тому ми випускаємо якісні препарати.

Якщо у вас виникли питання стосовно якості продукції або ви знаєте про випадок, коли прийом лікарських засобів нашого виробництва викликав побічну реакцію або не був ефективним — розкажіть нам про це.

Ми гарантуємо, що жодне звернення не залишиться без відповіді.

В Україні контроль за безпекою медичного застосування лікарських засобів регулює наказ МОЗ України від 27.12.2006 № 898 розроблений відповідно до Директиви Європейського Парламенту та Ради ЄС від 06.11.2001 № 2001/83 ЄС.

Фармаконагляд здійснює державне підприємство «Державний експертний центр МОЗ України» відповідно до вимог законодавства. biopharma гарантує, що має належну систему фармаконагляду та управління ризиками для того, щоб забезпечити виконання зобов'язань і нести відповідальність щодо наших зареєстрованих продуктів.

Заповніть форму онлайн
Для споживачів Для спеціалістів
Повідомте по телефону чи на email
+38 (044) 390-36- 84
цілодобова гаряча лінія
+38 (067) 445-04-48 d.dyhas@biofarma.ua
Дигас Діана Олександрівна (уповноважена особа з фармаконагляду в компанії)
Поштою на адресу:
ТОВ "ФЗ"БІОФАРМА", вул. Миколи Амосова, 12, БЦ «Горизонт Парк», будівля 2, 4 поверх, м. Київ, Україна , 03680

Гаряча лінія працює цілодобово без вихідних. Ми аналізуємо всі заявки і допомагаємо кожному, хто звернувся.
Коли ви звертаєтеся до нас, ви даєте свою згоду на те, що компанія biopharma може використовувати надіслані дані для відстеження, аналізу та звітності щодо безпечності продукції.
Якщо при застосуванні лікарських препаратів у вас виникли будь-які побічні реакції, будь ласка, негайно зверніться до лікаря*.

*примітка
Це повідомлення не є формальним визнанням того, що медичний персонал, установа, компанія biopharma або лікарський засіб були причиною або будь-яким чином сприяли побічній реакції. Надана інформація може бути використана для відстеження, аналізу та звітності щодо безпечності продукції.

NULL string(0) ""